مدیریت وب سایت

وب سایت مناسب ، بخشی جدا نشدنی از تجارت امروز شماست. ابزاری که می تواند اثری مثبت یا منفی بر اعتبار شرکت شما داشته باشد.یک سایت حرفه ای می تواند شرکت شما را آنگونه که شایسته است به مشتریان جدید معرفی کند و این امکان را به مشتریان شما می دهد که به سرعت پی به تغییرات و محصولات جدید شما برده و از آخرین اخبار شرکت مطلع شوند و به راحتی از طریق پست الکترونیکی و یا انجمنهای موجود با شما ارتباط برقرار کنند.

مشکل بسیار یزرگی که بیشتر برند ها پس از طراحی سایت خواهند داشت نبود تیم اجرایی برای مدیریت وب سایت و به روز رسانی آن خواهد بود، به صورتی که در واقع پس از طراحی سایت آن وب سایت هیچ بهره وری و قابلیت استفاده ای نداشته و در برخی موارد به روز نبودن باعث دافعه برای مشتریان می گردد.

 

بهینه سازی وب

موتورهای جستجوی پیشتاز مانند یاهو,گوگل ,بینگ , از خزنده ها جهت یافتن صفحات برای نتایج جستجوی الگوریتمیک استفاده می کنند. مجموعه عملیاتی که باعث افزایش رتبه سایت شما و بازدید کنندگان سایت شما می شود، بهینه سازی برای موتورهای جستجو نامیده می­شود.
کجای شهر دفتر داریم؟ کجای موتورهای جستجوگر رتبه دارید؟برای دفتر خود چقدر هزینه و وقت صرف کرده اید؟برای رتبه و جایگاه خود چطور؟رابطه بین محل کار و درآمدتان چقدراست؟رابطه بین رتبه و درآمدتان چطور؟
بدون شک داشتن جایگاه مناسب برای کسب و کار و تجارت شما اهمیت بالایی دارد و کسب و کار شما بدون شک به وب سایت و جایگاه شما در موتورهای جستجو وابستگی بالایی دارد.
صفحه اول محبوبترین موتور جستجو, فقط برای ده سایت جا دارد.می خواهید جایگاه شما بین ده تای اول,پنج تای اول,یا دقیقاً رتبه یک باشد؟ ما خدمات زیر را برای رسیدن به هدفتان ارائه می دهیم:

ویژگی ها

ارزیابی تحلیل سایت و پرتال های موازی
ویرایش و بازنویسی محتوای سایت و پرتال
بازنویسی ساختار کد سایت و پرتال شما
ایجاد بک لینکهای مناسب با محتوا
افزایش هدفمند ترافیک سایت و پرتال
درج ادورد و لینکهای تبلیغاتی(adwords)
افزایش پیچ رنک و رتبه در موتورهای جستجو
پایدار کردن رتبه در جایگاه مناسب در موتورهای جستجو